AZ832-2C-24DSE nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
În stoc: 0
Fișă de date
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
AZ832-2C-24DSE
Numărul produsului DigiKey
3385-AZ832-2C-24DSE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ832-2C-24DSE
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
19,2V c.c.
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
5 ms
Tip montare
Timp eliberare
2 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Argint paladiu (AgPd), Aur (Au)
Valoare nominală contact (Curent)
3 A
Agenție de aprobare
CUR, UL
Tensiune de comutare
125V c.a., 30V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
250VA, 60W
Grad
Curent bobină
6.3 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
3.84 kOhms