PPL90U-180
Numărul produsului DigiKey
993-1466-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PPL90U-180
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18V 90 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)
Producător
Phihong USA
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 10,0mm
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
5,94" L x 2,52" l x 1,42" Î (151,0mm x 64,0mm x 36,0mm)
Tensiune - Ieșire
18V
Agenție de aprobare
cULus, IEC
Curent - Ieșire (Max)
5A
Număr standard
Putere (wați)
90 W