NGE90E18-P1J
Numărul produsului DigiKey
1866-NGE90E18-P1J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NGE90E18-P1J
Descriere
+18V/5A; 16AWG/100CM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18V 90 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Serie
Eficiență
Nivel VI
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Regiune utilizare
Europa
Lungime cordon
39" (1,00m)
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Conector intrare
KSC 8305
Tip intrare
Lamă fixă
Mărime/Dimensiune
2,44" L x 1,18" l x 3,37" Î (62,0mm x 30,0mm x 85,5mm)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CB, CE, EAC
Tensiune - Ieșire
18V
Număr standard
60335-1; 60601-1; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
5A
Greutate
Putere (wați)
90 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
75mW