AA120U-240B-R
Numărul produsului DigiKey
993-AA120U-240B-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AA120U-240B-R
Descriere
120W C14 POWER DESKTOP ADAPTER
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24V 120 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
Phihong USA
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică R/A, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 10,0mm
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
5,90" L x 2,56" l x 1,38" Î (150,0mm x 65,0mm x 35,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Agenție de aprobare
CE, cULus, UKCA
Curent - Ieșire (Max)
5A
Număr standard
Putere (wați)
120 W