GST120A24-R7B
Numărul produsului DigiKey
1866-2041-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GST120A24-R7B
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Descriere detaliată
24V 120 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Lungime cordon
47,2" (1,20m)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
6,57" L x 2,64" l x 1,38" Î (167,0mm x 67,0mm x 35,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Curent - Ieșire (Max)
5A
Număr produs de bază
Putere (wați)
120 W