PE3087LF/HS-12 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Pasternack
În stoc: 37
Fișă de date
Echivalente parametric
Fairview Microwave
În stoc: 0
Fișă de date
Nou la DigiKey
Ansamblu cabluri coaxiale BNC la BNC RG-223 12,00" (304,80mm)
PE3087LF/HS-12
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3087LF/HS-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3087LF/HS-12
Descriere
BNC MALE TO BNC MALE CABLE 12 IN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lungime
12,00" (304,80mm)
Ambalaj
Pungă
Impedanță cablu
50 Ohms
Impedanță conector
50 Ohms
Impedanță generală
50 Ohms
Frecvență - Max
4 GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C