PE3087-12
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3087-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3087-12
Descriere
COAX CBL BNC TO BNC 12"
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale BNC la BNC RG-223 12,00" (304,80mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristică de montare conector secundar
Producător
Pasternack
Lungime
12,00" (304,80mm)
Ambalaj
Pachet pentru vânzare cu amănuntul
Tip cablu
RG-223
Stare piesă
Activ
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
BNC la BNC
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă BNC
Impedanță generală
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip tată
Frecvență - Max
4 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Negru
Caracteristică de montare conector principal
Caracteristici
Conector secundar
Mufă BNC
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C