PE3087-36
Numărul produsului DigiKey
6099-PE3087-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PE3087-36
Descriere
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale BNC la BNC RG-223 36,00" (914,40mm)
Lungime
36,00" (914,40mm)
Ambalaj
Pachet pentru vânzare cu amănuntul
Impedanță cablu
50 Ohms
Impedanță conector
50 Ohms
Impedanță generală
50 Ohms
Frecvență - Max
4 GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C