FMC00004-36 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Pasternack
În stoc: 7
Fișă de date
Echivalente parametric
Pasternack
În stoc: 0
Fișă de date
Ansamblu cabluri coaxiale BNC la BNC RG-223 36,00" (914,40mm)
FMC00004-36
Numărul produsului DigiKey
5328-FMC00004-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FMC00004-36
Descriere
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristică de montare conector secundar
Producător
Fairview Microwave
Lungime
36,00" (914,40mm)
Ambalaj
Pungă
Tip cablu
RG-223
Stare piesă
Activ
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
BNC la BNC
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă BNC
Impedanță generală
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip tată
Frecvență - Max
4 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Negru
Caracteristică de montare conector principal
Caracteristici
Conector secundar
Mufă BNC
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C