FTD76-10-D nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
American Electrical Inc.
În stoc: 3.828
Fișă de date
Gri Conector inel de siguranță cabluri DIN Două x 20AWG (0,75mm²) Două fire
Ferrule Installation Solutions
FTD76-10-D
Numărul produsului DigiKey
298-10762-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FTD76-10-D
Descriere
CONN FERRULE DIN TWO X 20AWG GRY
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Stil
DIN
Producător
Panduit Corp
Dimensiune
Două x 20AWG (0,75mm²)
Serie
Lungime - Generală
17,00mm
Ambalaj
Vrac
Lungime - Pin
10,00mm