FSD80-12-D
Numărul produsului DigiKey
298-10288-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSD80-12-D
Descriere
CONN FERRULE DIN 14AWG BLUE
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Albastru Conector inel de siguranță cabluri DIN 14AWG (2,50mm²) Un singur fir
Categorie
Stil
DIN
Producător
Panduit Corp
Dimensiune
14AWG (2,50mm²)
Serie
Lungime - Generală
19,00mm
Ambalaj
Pungă
Lungime - Pin
12,00mm