FSD77-12-D
Numărul produsului DigiKey
298-10037-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSD77-12-D
Descriere
CONN FERRULE DIN 18AWG RED
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu Conector inel de siguranță cabluri DIN 18AWG (1,00mm²) Un singur fir
Categorie
Stil
DIN
Producător
Panduit Corp
Dimensiune
18AWG (1,00mm²)
Serie
Lungime - Generală
18,50mm
Ambalaj
Vrac
Lungime - Pin
12,00mm