EEH-ZA1V271P nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Panasonic Industry
În stoc: 9.005
Fișă de date
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 1.470
Fișă de date
Rubycon
Nichicon
În stoc: 370
Chemi-Con
În stoc: 455
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
În stoc: 504
270 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 20mOhm 10000 ore la 105°C