APSG200ELL681MJB5S
Numărul produsului DigiKey
565-3623-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
APSG200ELL681MJB5S
Descriere
CAP ALUM POLY 680UF 20% 20V TH
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
680 µF 20 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 12mOhm 15000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APSG200ELL681MJB5S Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Chemi-Con
Valori nominale
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
5.4 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
680 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
20 V
Tip montare
Orificiu străpuns
ESR (Rezistență serie echivalentă)
12mOhm
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Durată de funcționare la temp.
15000h la 105°C