EEF-CT1A680R
Numărul produsului DigiKey
P16806-2-ND - Bandă și mosor (TR)
P16806-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P16806-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEF-CT1A680R
Descriere
CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
Referință client
Descriere detaliată
68 µF 10 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri 2917 (7343 metric) 40mOhm 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EEF-CT1A680R Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.2 A @ 100 kHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
68 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,059" (1,50mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
10 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C