EEF-CS1A470R
Numărul produsului DigiKey
P16800-2-ND - Bandă și mosor (TR)
P16800-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P16800-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEF-CS1A470R
Descriere
CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Referință client
Descriere detaliată
47 µF 10 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri 2917 (7343 metric) 40mOhm 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EEF-CS1A470R Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Panasonic Industry
Valori nominale
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.2 A @ 100 kHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Spațiu între derivații
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
47 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
10 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C