35SVPK330M
Numărul produsului DigiKey
P122136TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P122136CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P122136DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
35SVPK330M
Descriere
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
42 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 18mOhm 1000 ore la 125°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
35SVPK330M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Producător
Panasonic Industry
Aplicații
De uz universal
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
69.5 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.39 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
330 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
18mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 125°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C