35SEK330M
Numărul produsului DigiKey
P122629-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
35SEK330M
Descriere
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V TH
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 18mOhm 1000 ore la 125°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
35SEK330M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Producător
Panasonic Industry
Aplicații
De uz universal
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
69.5 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.39 A @ 100 kHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
330 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
35 V
Tip montare
Orificiu străpuns
ESR (Rezistență serie echivalentă)
18mOhm
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 125°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C