25SVF100M
Numărul produsului DigiKey
P122109TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P122109CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P122109DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
25SVF100M
Descriere
CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 24mOhm 1000 ore la 125°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
25SVF100M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Producător
Panasonic Industry
Aplicații
De uz universal
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
50.5 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.01 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Capacitanță
100 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
24mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 125°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C