CB1AH-P-12V
Numărul produsului DigiKey
255-2177-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CB1AH-P-12V
Descriere
RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Releu auto SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
CB1AH-P-12V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Producător
Panasonic Electric Works
Timp de funcționare
15 ms
Serie
Timp eliberare
15 ms
Caracteristici
Etanșat – complet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip bobină
Fără blocare
Stil terminație
Pin PC
Curent bobină
117 mA
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune bobină
12V c.c.
Material contact
Aliaj argint, Fără cadmiu
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Putere bobină
1,4W
Valoare nominală contact (Curent)
70 A
Rezistență bobină
103 Ohms
Tensiune de comutare
14V c.c. – tipic