CB1A-P-12V | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 255-1834-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CB1A-P-12V |
Descriere | RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Releu auto SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Tensiune prescrisă de revenire V c.c. 1,2 |
Producător Panasonic Electric Works | Timp de funcționare 15 ms |
Serie | Timp eliberare 15 ms |
Ambalaj Vrac | Caracteristici Etanșat – complet |
Stare piesă Activ | Tip montare Orificiu străpuns |
Tip bobină Fără blocare | Stil terminație Pin PC |
Curent bobină 117 mA | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tensiune bobină 12V c.c. | Material contact Aliaj argint, Fără cadmiu |
Formă contact SPST-NO (1 de formă A) | Putere bobină 1,4W |
Valoare nominală contact (Curent) 40 A | Rezistență bobină 103 Ohms |
Tensiune de comutare 14V c.c. – tipic | Număr produs de bază |