OD8032-48HBIP69K
Numărul produsului DigiKey
1053-OD8032-48HBIP69K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD8032-48HBIP69K
Descriere
FAN AXIAL 80X32MM 48VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 48V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 77,0CFM (2,16m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
50,0dB(A)
Prod.
Putere (wați)
7.8 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Lățime
32,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,160A
Flux de aer
77,0CFM (2,16m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,730inH2O (181,8Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C