MS8038H48B-FHR-2EM
Numărul produsului DigiKey
1570-1903-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS8038H48B-FHR-2EM
Descriere
FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 48V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 120,5CFM (3,37m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
77,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
0,391lb (177,35g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,510A