OD1225-24HBIP68
Numărul produsului DigiKey
1053-1864-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1225-24HBIP68
Descriere
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 120,0CFM (3,36m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
7.7 W
Temperatură de funcționare
5 – 149°F (-15 – 65°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,341lb (154,67g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,320A
Flux de aer
120,0CFM (3,36m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,240inH2O (59,8Pa)
Durată de funcționare la temp.
60000h la 40°C