MS1225H24B-FHR-2EM
Numărul produsului DigiKey
1570-1912-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS1225H24B-FHR-2EM
Descriere
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 86,0CFM (2,41m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
41,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,267lb (121,11g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,300A