OA4715-23TB
OA4715-23TB
OA4715-23TB
Numărul produsului DigiKey
1053-1073-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA4715-23TB
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 230VAC TERM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 230V c.a. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 110,0CFM (3,08m³/min) 2 terminale
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OA4715-23TB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
24,00W
Producător
Orion Fans
RPM
RPM 3000
Serie
Terminație
2 terminale
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
230V c.a.
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
1,2lb (544,3g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,230A
Flux de aer
110,0CFM (3,08m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,370inH2O (92,2Pa)
Material - Cadru
Aluminiu
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Tubaxial
Durată de funcționare la temp.
60000h la 40°C