OA172SAP-11-1TBXCSF
Numărul produsului DigiKey
1053-1559-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA172SAP-11-1TBXCSF
Descriere
FAN AXIAL 172X55MM 115VAC TERM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î Sferă 293,0CFM (8,20m³/min) 2 terminale
Modele EDA/CAD
OA172SAP-11-1TBXCSF Modele
Putere (wați)
38,00W
RPM
RPM 3400
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î
Greutate
2,4lb (1,1kg)
Lățime
55,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,340A
Flux de aer
293,0CFM (8,20m³/min)
Interval de tensiune
103 – 126V c.a.
Presiune statică
0,900inH2O (224,2Pa)
Durată de funcționare la temp.
40000h la 40°C