SZMMSZ10T3G
Numărul produsului DigiKey
488-SZMMSZ10T3GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-SZMMSZ10T3GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-SZMMSZ10T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMMSZ10T3G
Descriere
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 10 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-123
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SZMMSZ10T3G Modele
Atributele produsului
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123
Impedanță (Max) (Zzt)
20 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 nA @ 7 V