SZMMSZ10T1
Numărul produsului DigiKey
2156-SZMMSZ10T1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMMSZ10T1
Descriere
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 10 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-123
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 nA @ 7 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 20 mA
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±5%
Tip montare
Montare pe suprafață
Putere - Max
500 mW
Pachet/cutie
Impedanță (Max) (Zzt)
20 Ohms