NVMFD027N10MCLT1G
Numărul produsului DigiKey
488-NVMFD027N10MCLT1GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NVMFD027N10MCLT1GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NVMFD027N10MCLT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NVMFD027N10MCLT1G
Descriere
MOSFET 2N-CH 100V 7.4A 8DFN
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 100V 7,4A (Ta), 28A (Tc) 3,1W (Ta), 46W (Tc) Montare pe suprafață Semnalizator dublu 8-DFN (5x6) (SO8FL – dublu)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
11nC la 10V
Producător
onsemi
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
720pF la 50V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
3,1W (Ta), 46W (Tc)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Grad
Automobile
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Calificare
AEC-Q101
Caracteristică FET
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100V
Pachet/cutie
8-PowerTDFN
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
7,4A (Ta), 28A (Tc)
Pachet dispozitiv furnizor
Semnalizator dublu 8-DFN (5x6) (SO8FL – dublu)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
26mOhm la 7A, 10V
Număr produs de bază
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 38µA