BUK7K45-100EX
Numărul produsului DigiKey
1727-2465-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-2465-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-2465-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK7K45-100EX
Descriere
MOSFET 2N-CH 100V 21.4A LFPAK56D
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 100V 21,4A 53W Montare pe suprafață LFPAK56D
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
25,9nC la 10V
Producător
Nexperia USA Inc.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1533pF la 25V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
53W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Grad
Automobile
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Calificare
AEC-Q100
100V
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
21,4A
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
37,6mOhm la 5A, 10V
Număr produs de bază
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA