NSS1C201LT1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 30
Tranzistor bipolar (BJT) NPN 100 V 2 A 110MHz 490 mW Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
NSS1C201LT1G
Numărul produsului DigiKey
NSS1C201LT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NSS1C201LT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NSS1C201LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSS1C201LT1G
Descriere
TRANS NPN 100V 2A SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
46 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
NSS1C201LT1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Amplificare curent c.c. (hFE) (Min) la Ic, Vce
120 la 500mA, 2V
Prod.
Putere - Max
490 mW
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Tranziție
110MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip tranzistor
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Colector (Ic) (Max)
2 A
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3 (TO-236)
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
150mV la 200mA, 2A