NSR10F30NXT5G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 0
Fișă de date
Diodă 30 V 1A Montare pe suprafață 2-DSN (1,4x0,6)
NSR10F30NXT5G
Numărul produsului DigiKey
NSR10F30NXT5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NSR10F30NXT5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NSR10F30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSR10F30NXT5G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 1A 2DSN
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 30 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
2-DSN (1,4x0,6)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
470 mV @ 1 A