ABM10-20.000MHZ-D30-T3
Numărul produsului DigiKey
535-10928-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-10928-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-10928-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM10-20.000MHZ-D30-T3
Descriere
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Descriere detaliată
20 MHz ±20ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM10-20.000MHZ-D30-T3 Modele
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
20 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
10pF