NSR05F30NXT5G
Numărul produsului DigiKey
NSR05F30NXT5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NSR05F30NXT5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NSR05F30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSR05F30NXT5G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA 2DSN
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 500mA Montare pe suprafață 2-DSN (1x0,6), (0402)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NSR05F30NXT5G Modele
Atributele produsului
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
75 µA @ 30 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
2-DSN (1x0,6), (0402)
Curent - Mediu rectificat (Io)
500mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
430 mV @ 500 mA