NSR20F30NXT5G
Numărul produsului DigiKey
NSR20F30NXT5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NSR20F30NXT5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NSR20F30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSR20F30NXT5G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 2A 2DSN
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 2A Montare pe suprafață 2-DSN (1,6x.80)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NSR20F30NXT5G Modele
Atributele produsului
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 µA @ 30 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
2-DSN (1,6x.80)
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
480 mV @ 2 A