NSR01L30NXT5G
Numărul produsului DigiKey
NSR01L30NXT5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NSR01L30NXT5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NSR01L30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSR01L30NXT5G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2DSN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 100mA Montare pe suprafață 2-DSN (0,60x0,30)
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 30 V
Capacitanță la Vr, F
7pF la 5V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
2-DSN (0,60x0,30)
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
530 mV @ 100 mA