NCV84120DR2G
Numărul produsului DigiKey
488-NCV84120DR2GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NCV84120DR2GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NCV84120DR2GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCV84120DR2G
Descriere
SELF PROTECTED VERY LOW IQ HIGH
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 9A 8-SOIC
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
9A
Prod.
Rds pornit (tipic)
120mOhm
Digi-Reel®
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Repornire automată
Tip comutator
Protecție la defecțiune
Limitare de curent (reglabilă), detectare sarcină deschisă, supratemperatură, supratensiune, UVLO
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Configurație ieșire
Parte ridicată
Tip ieșire
Canal-N
Tip montare
Montare pe suprafață
Interfață
Logic
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Tensiune - Sarcină
4V – 28V
Pachet/cutie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4V – 28V