NC7SZ14M5X
Numărul produsului DigiKey
NC7SZ14M5XTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NC7SZ14M5XCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NC7SZ14M5XDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NC7SZ14M5X
Descriere
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Invertor IC 1 Canal Schmitt Trigger SOT-23-5
Modele EDA/CAD
NC7SZ14M5X Modele
Curent - În repaus (Max)
1 µA
Prod.
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
0,2V – 1,2V
Nivel logică - Ridicat
1,4V – 3,6V
Întârziere propagare max. la V, Max CL
5,9ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Caracteristici
Schmitt Trigger
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V