NC7SZ05M5X
Numărul produsului DigiKey
NC7SZ05M5XTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NC7SZ05M5XCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NC7SZ05M5XDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NC7SZ05M5X
Descriere
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Invertor IC 1 Canal Drenaj deschis SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NC7SZ05M5X Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - În repaus (Max)
2 µA
Prod.
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
–, 32mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Nivel logică - Ridicat
Stare piesă
Activ
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4,3ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de circuite
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de intrări
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Caracteristici
Drenaj deschis
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V