MMSZ20T1G | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MMSZ20T1G |
Descriere | DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 |
Termen de livrare standard al producătorului | 45 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 20 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-123 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MMSZ20T1G Modele |
Categorie | Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 900 mV @ 10 mA |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad – |
Stare piesă Activ | Calificare – |
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±5% | Pachet/cutie |
Putere - Max 500 mW | Pachet dispozitiv furnizor SOD-123 |
Impedanță (Max) (Zzt) 55 Ohms | Număr produs de bază |
Curent - Scurgere inversă la Vr 50 nA @ 14 V |