ATV02W400B-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1666-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1666-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1666-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATV02W400B-HF
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64,5V Clemă 3,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Modele EDA/CAD
ATV02W400B-HF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3,1A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
200W