MM3Z5V6C
Numărul produsului DigiKey
MM3Z5V6CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM3Z5V6CCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM3Z5V6CDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM3Z5V6C
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323F
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.6 V 200 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-323F
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MM3Z5V6C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
900 nA @ 2 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323F
Putere - Max
200 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
37 Ohms