MM3Z5V6C
Numărul produsului DigiKey
2156-MM3Z5V6C-ND
Producător
Fairchild Semiconductor
Numărul produsului producătorului
MM3Z5V6C
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323F
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.6 V 200 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-323F
Impedanță (Max) (Zzt)
37 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
900 nA @ 2 V
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 10 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
200 mW