MM3Z10VT1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 1.558
Fișă de date
Similar
Central Semiconductor Corp
În stoc: 65
Fișă de date
Diodă Zener 10 V 300 mW ±6% Montare pe suprafață SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z10VT1G
Numărul produsului DigiKey
MM3Z10VT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM3Z10VT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM3Z10VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM3Z10VT1G
Descriere
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
53 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
MM3Z10VT1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±6%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Putere - Max
300 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
20 Ohms