ECS-80-18-5PX-TR
Numărul produsului DigiKey
XC1271TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1271CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1271DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-80-18-5PX-TR
Descriere
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±30ppm Cristal 18pF 60 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-80-18-5PX-TR Modele
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Frecvență
8 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,189" l (11,40mm x 4,80mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)