MC33269ST-3.3T3G
Numărul produsului DigiKey
MC33269ST-3.3T3GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MC33269ST-3.3T3GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MC33269ST-3.3T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MC33269ST-3.3T3G
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223 (TO-261)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MC33269ST-3.3T3G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
8 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223 (TO-261)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,35V la 800mA