LM2576D2TR4-012G
Numărul produsului DigiKey
LM2576D2TR4-012GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM2576D2TR4-012GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM2576D2TR4-012GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2576D2TR4-012G
Descriere
IC REG BUCK 12V 3A D2PAK-5
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv sau negativ Fixat 12V 1 Ieșire 3A TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Modele EDA/CAD
LM2576D2TR4-012G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
52kHz
Configurație ieșire
Pozitiv sau negativ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK-5
Tensiune - Intrare (Min)
7V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
40V