UA78M33CDCYR
Numărul produsului DigiKey
296-13424-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-13424-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-13424-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UA78M33CDCYR
Descriere
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-4
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA SOT-223-4
Modele EDA/CAD
UA78M33CDCYR Modele
Cădere de tensiune (Max)
2V la 350mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
25V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V