FSV20120V
Numărul produsului DigiKey
FSV20120VTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FSV20120VCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FSV20120VDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FSV20120V
Descriere
DIODE SCHOTTKY 120V 20A TO2773
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 120 V 20A Montare pe suprafață TO-277-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
35 µA @ 120 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
120 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-277-3
Curent - Mediu rectificat (Io)
20A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
790 mV @ 20 A